Blog - co nowego?

Sekret właściwości śluzu ślimaka - Kosmetyki Sekretne SPA

Kosmetyki Sekretne SPA przeznaczone są do delikatnej pielęgnacji i oczyszczania skóry trądzikowej, skłonnej do podrażnień oraz cery dojrzałej. Kosmetyki ze śluzem ślimaka poprawiają elastyczność, jędrność i kondycję skóry, mają działanie przeciwzmarszczkowe oraz doskonale nawilżają i odżywiają skórę twarzy, szyi i dekoltu.

remove_red_eye 308 odsłony

Wyjątkowa moc borowiny - Kosmetyki borowinowe Krynickie SPA

Krynickie SPA to kosmetyki uzdrowiskowe zawierające składniki aktywne o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych. Kosmetyki borowinowe Krynickie SPA to wyjątkowe produkty w szerokiej gamie kosmetyków uzdrowiskowych. Należy do nich balsam borowinowy do ciała Krynickie SPA oraz emulsja borowinowa do ciała Krynickie SPA oraz wiele innych kosmetyków z ekstraktem z borowiny.

remove_red_eye 307 odsłony

Pielęgnacja z Uzdrowiska Kołobrzeg - kosmetyki Kołobrzeskie SPA

Kołobrzeskie SPA to wyjątkowa linia kosmetyków uzdrowiskowych, przygotowana w oparciu o naturalne surowce lecznicze z Uzdrowiska Kołobrzeg.  Kosmetyki Kołobrzeskie SPA łączą w sobie zalety nowoczesnych kosmetyków pielęgnacyjnych z leczniczymi właściwościami naturalnej solanki oraz ekstraktu z borowiny i bursztynu. Kosmetyki z kołobrzeską solanką doskonale oczyszczają, nawilżają i pielęgnują skórę.

remove_red_eye 314 odsłony

Uzdrowiskowa moc siarki – kosmetyki siarczkowe Dr Duda

Kosmetyki uzdrowiskowe z wodą siarczkową z Buska-Zdroju przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry każdego rodzaju. Poprawiają ukrwienie i jędrność skóry, doskonale nawilżają i odżywiają ją. Kosmetyki uzdrowiskowe z wodą siarczkową z Buska-Zdroju przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry każdego rodzaju. Poprawiają ukrwienie i jędrność skóry, doskonale nawilżają i odżywiają ją.

remove_red_eye 134 odsłony

Kosmetyki Iwoniczanka - zdrowie i uroda z Iwonicza-Zdroju

Kosmetyki z Iwonicza-Zdroju cieszą się jedną z najdłuższych tradycji w kosmetyce uzdrowiskowej w kraju. Lecznicze produkty uzdrowiskowe na bazie soli iwonickiej to przede wszystkim kosmetyki pielęgnacyjne i oczyszczające.

remove_red_eye 154 odsłony

Uzdrowisko Rabka - kosmetyki solankowe

Kosmetyki uzdrowiskowe z rabczańską solanką doskonale pielęgnują i oczyszczają skórę. Dzięki linii kosmetyków z Uzdrowiska Rabka-Zdrój zdrowotnymi właściwościami naturalnej solanki można cieszyć się także w domu. Termalna rabczańska solanka i kosmetyki na bazie solanki rabczańskiej zapewnią domową pielęgnację wysokiej jakości. Dodatkowo solankę rabczańską można stosować wspomagająco w leczeniu wielu schorzeń.

remove_red_eye 316 odsłony