Kołobrzeskie SPA to wyjątkowa linia kosmetyków uzdrowiskowych, przygotowana w oparciu o naturalne surowce lecznicze z Uzdrowiska Kołobrzeg.  Kosmetyki Kołobrzeskie SPA łączą w sobie zalety nowoczesnych kosmetyków pielęgnacyjnych z leczniczymi właściwościami naturalnej solanki oraz ekstraktu z borowiny i bursztynu. Gama kosmetyków solankowych i kosmetyków borowinowych stanowi kompleksowe połączenie, pozwalające zadbać o kondycję skóry całego ciała i twarzy.

Kosmetyki z kołobrzeską solanką doskonale oczyszczają, nawilżają i pielęgnują skórę. Doskonałą bazą do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych jest rozgrzewająca kąpiel z dodatkiem kołobrzeskiej solanki leczniczej. W ofercie solankowych kosmetyków uzdrowiskowych Kołobrzeskie SPA są także żele pod prysznic czy krem do stóp z naturalną solanką.

Kosmetyki Kołobrzeskie SPA mają również linię kosmetyków borowinowych. Wśród nich można znaleźć między innymi borowinowy krem do twarzy na dzień i na noc, żelowy peeling do ciała z ekstraktem z borowiny, zmiękczającą maskę do stóp, łokci i kolan z ekstraktem z borowiny czy też borowinę do kąpieli, pozwalającą na przygotowanie w domowych warunkach rozgrzewającej leczniczej kąpieli borowinowej. Kosmetyki uzdrowiskowe Kołobrzeskie SPA pozwalają na korzystanie z dobrodziejstw borowiny także w domu, dzięki czemu można poczuć się niemal jak w Uzdrowisku Kołobrzeg i przeprowadzić kurację borowinową bez konieczności wyjazdu. Jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne z borowiną, Kołobrzeskie SPA oferuje produkty przeznaczone do każdego rodzaju cery. Wśród innowacyjnych kosmetyków Kołobrzeskiego SPA wyróżnia się m.in. żel – maseczka do twarzy i szyi z ekstraktem z borowiny, ekstraktem z kawioru i alg brunatnych.

Unikalną linią kosmetyków uzdrowiskowych są kosmetyki z bursztynem. Kołobrzeskie SPA jako jeden z niewielu producentów kosmetyków uzdrowiskowych może poszczycić się kosmetykami z ekstraktem z bursztynu w swojej ofercie. Bursztyn znany jest przede wszystkim ze swoich wyjątkowych właściwości odmładzających i regenerujących, toteż kosmetyki z bursztynem polecane są przede wszystkim w pielęgnacji anti-aging. Wśród kołobrzeskich kosmetyków z bursztynem są takie polecane szczególnie do skóry dojrzałej, jak lekki krem do twarzy regeneracyjny na dzień i na noc z ekstraktem borowinowym, który hamuje procesy starzenia i pozwala utrzymać jędrną i nawilżoną cerę. Poznaj więcej kosmetyków Kołobrzeskie SPA i wybierz pielęgnację prosto z nadmorskiego kurortu: Kosmetyki do pielęgnacji ciała Kołobrzeskie SPA