Krynickie SPA to jedna z linii BIO-LIFE Cosmetics, stworzona w oparciu o naturalne surowce lecznicze z Krynicy. Krynickie kosmetyki uzdrowiskowe to produkty tworzone z pasją, w trosce o najwyższą jakość oraz przy współpracy ze specjalistami z dziedziny kosmetologii i balneologii. Receptury kosmetyków uzdrowiskowych na bazie krynickich naturalnych surowców leczniczych są opracowane w taki sposób, by zapewnić optymalną pielęgnację i utrzymanie skóry w świetnej kondycji. Dodatkowo atutem asortymentu linii kosmetyków uzdrowiskowych Krynickie SPA jest atrakcyjna forma opakowań kosmetyków, co sprawia że codzienna pielęgnacja kosmetykami Krynickie SPA staje się prawdziwą przyjemnością.

Krynickie SPA to kosmetyki uzdrowiskowe zawierające składniki aktywne o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych. Naturalne surowce lecznicze z Krynicy z powodzeniem mogą być wykorzystywane nie tylko do kuracji leczniczej, ale i do pielęgnacji skóry ze względu na wysoką zawartość  minerałów, które poprawiają jej kondycję i wygląd.

W ofercie kosmetyków uzdrowiskowych Krynickie SPA można znaleźć aromatyczne sole do kąpieli o różnych zapachach, które umożliwiają aromaterapię w domowych warunkach. Składnikiem aktywnym w solach do kąpieli jest ekstrakt z borowiny, który doskonale poprawia zdrowie i wygląd skóry całego ciała oraz bardzo dobrze przygotowuje skórę do dalszych zabiegów.

Kosmetyki borowinowe Krynickie SPA to wyjątkowe produkty w szerokiej gamie kosmetyków uzdrowiskowych. Należy do nich balsam borowinowy do ciała Krynickie SPA oraz emulsja borowinowa do ciała Krynickie SPA oraz wiele innych kosmetyków z ekstraktem z borowiny. Ich działanie opiera się na unikalnych właściwościach borowiny, która regularnie stosowana zapewnia jędrność i gładkość skórze oraz świetnie ją regeneruje i nawilża. Zobacz asortyment uzdrowiskowych kosmetyków z Krynicy i zadbaj o siebie korzystając z mocy zawartej w nich borowiny: Uzdrowiskowe kosmetyki z borowiną Krynickie SPA