Maska do twarzy, szyi i dekoltu jest wyspecjalizowanym produktem pielęgnacyjnym, którego właściwości mają za zadanie kompleksową regenerację i głębokie nawilżenie skóry. Maski do twarzy mają bardzo intensywne działanie, w związku z czym kosmetyk musi być używany z odpowiednią częstotliwością, zachowując dokładnie wskazania znajdujące się w sposobie użycia maski. Umiejętne i zgodne z zaleceniami stosowanie maski do twarzy, pozwala zachować młody i promienny wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu, co jest marzeniem wielu kobiet w kwiecie wieku.

Obecna szeroka dostępność różnego rodzaju masek do twarzy w drogeriach i sklepach kosmetycznych powoduje, że zabieg pielęgnacyjny w postaci nakładania maski do twarzy możliwy jest do przeprowadzenia w domu. Warto jednak przemyśleć oddanie się w ręce specjalisty w tej kwestii, a w innym przypadku staranne dobranie profesjonalnych kosmetyków, które zapewnią jak najlepsze efekty i optymalne działanie. Aby stosowanie maski do twarzy przyniosło pożądany rezultat, trzeba pamiętać o odpowiednim przygotowaniu skóry do zabiegu. Codziennie oczyszczanie i nawilżanie skóry jest niezbędne dla prawidłowego działania maski. Samo jej nakładanie od czasu do czasu, nie będzie wystarczające dla osiągnięcia najlepszych możliwych efektów.

Z myślą o profesjonalistach zawodowo zajmujących się pielęgnacją skóry i dbaniem o jej zdrowy i piękny wygląd, marka Ziaja stworzyła linię PRO - kosmetyków profesjonalnych, przeznaczonych do użytku w gabinetach kosmetycznych. Jest to linia wysokiej klasy produktów pielęgnacyjnych, spełniająca najwyższe standardy i oczekiwania osób korzystających z tego rodzaju kosmetyków. W odpowiednich rękach profesjonalisty, stosowanie produktów Ziaja PRO staje się prawdziwym rytuałem pielęgnacyjnym, pozwalającym osiągnąć doskonałe rezultaty. W linii Ziaja PRO znajdują się także maski do twarzy, szyi i dekoltu.

Maska oczyszczająca z glinką zieloną - mikrodermabrazja Ziaja PRO ma za zadanie dogłębne oczyszczanie porów skóry i ściąganie ich, złuszczanie martwych komórek naskórka oraz absorbowanie nadmiaru sebum. Substancjami aktywnymi w masce jest glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu Al2O3 oraz kompleks protein mlecznych.

Maska intensywnie regenerująca z ceramidami Ziaja PRO dedykowana jest skórze bardzo suchej, skłonnej do podrażnień, nadwrażliwej i pękającej, a także do delikatnych obszarów skóry twarzy, jak skóra wokół oczu. Może być stosowana jako maska pod oczy. Maska intensywnie regenerująca przeznaczona jest również do zapobiegania pierwszym oznakom starzenia skóry i redukcji tego procesu. Maska ceramidowa Ziaja PRO może być używana do przeprowadzenia kuracji wyciszającej podrażnienia skóry wynikające z chorób dermatologicznych jak trądzik, a także do regeneracji po zabiegach dermatologii estetycznej.