Peeling jest zabiegiem kosmetycznym o działaniu głęboko oczyszczającym. Dzięki peelingowi możliwe jest usunięcie martwego naskórka i odblokowanie porów skóry. W ten sposób skóra staje się idealnie przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, gdyż dogłębnie oczyszczona skóra zdecydowanie lepiej wchłania składniki aktywne zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych. Peeling można przeprowadzić samodzielnie w domu lub udać się do specjalisty i zapewnić sobie profesjonalną pielęgnację. Warto sięgać po profesjonalne peelingi o jak najlepszych właściwościach i skutecznym działaniu.

Peelingi różnią się w zależności od przeznaczenia. Innego rodzaju kosmetykami są peelingi do ciała, peelingi do rąk, peelingi do stóp czy peelingi do twarzy, szyi i dekoltu. Nie bez przyczyny peelingi przeznaczone są do poszczególnych partii ciała. Bardzo ważne jest, by używać dedykowanych kosmetyków zgodnie z ich przeznaczeniem, gdyż w innym przypadku można doprowadzić skórę do podrażnień. Najwięcej uwagi warto poświęcić wybierając peeling do twarzy oraz peeling do rąk, ponieważ to właśnie te partie są najbardziej narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, a ich zdrowy i zadbany wygląd to podstawa.

Szczególne znaczenie ma używanie peelingu do twarzy w przypadku cery tłustej i mieszanej. Dzięki regularnemu oczyszczaniu za pomocą peelingu, można w dużym stopniu poprawić wygląd skóry i ograniczyć występowanie zmian trądzikowych. W odpowiedzi na szczególne potrzeby tego rodzaju cery, powstał Peeling z Mikrogranulkami do cery tłustej i mieszanej Ziaja PRO. Jest to produkt z linii kosmetyków profesjonalnych, który zapewnia oczyszczenie i pielęgnację na najwyższym poziomie. Składnikami aktywnymi są ekstrakt z lukrecji, białej herbaty oraz tymianku.

Kolejną partią ciała wymagającą oczyszczania za pomocą peelingu są dłonie. Peeling dłoni bardzo pomaga w utrzymaniu zdrowego i młodego wyglądu skóry. Jednym z najbardziej skutecznych zabiegów jest peeling parafinowy. Kosmetykiem, który doskonale się sprawdzi do takiego zabiegu jest Peeling Parafinowy z Mikrogranulkami Ziaja PRO, który pomaga odbudować barierę ochronną naskórka oraz stymuluje procesy naprawcze skóry. Dodatkowo peeling parafinowy jest zabiegiem relaksacyjnym.

Przejdź do sklepu:
Peeling Parafinowy z Mikrogranulkami Ziaja PRO
Peeling z Mikrogranulkami bardzo mocny do cery tłustej i mieszanej Ziaja PRO