Pielęgnacja skóry dłoni jest jednym z podstawowych elementów dbania o zdrowie i dobry wygląd skóry. Skóra na dłoniach jest delikatna i wrażliwa, a jednocześnie mocno eksponowana na negatywne działanie czynników zewnętrznych, jakich jak kontakt z substancjami drażniącymi (jak np. chemia domowa) oraz najbardziej narażona na działanie czynników atmosferycznych, jak mróz czy promieniowanie słoneczne. Dbałość o skórę rąk jest zatem niezwykle ważna, jeśli chce się utrzymać ją w dobrym stanie, unikać podrażnień i mikrouszkodzeń, oraz zachować młody wygląd.

Podobnie szczególnej pielęgnacji wymagają paznokcie. Bez stosowania odpowiednich kosmetyków do rąk i paznokci, z czasem stają się one łamliwe, szorstkie i matowe, a u ich nasady często pojawiają się zadarte skórki. Przy wyborze kremu do rąk czy innych produktów pielęgnacyjnych do rąk, warto zwrócić uwagę, czy przeznaczone są także do pielęgnacji paznokci. Takie kosmetyki pozwalają kompleksowo zadbać o dłonie. Odpowiednio dobrany krem do rąk pozwala zniwelować uszkodzenia naskórka, odbudować warstwę ochronną skóry i przy okazji wzmocnić paznokcie.

Kosmetykiem przeznaczonym do pielęgnacji zniszczonej i wymagającej głębokiej regeneracji skóry dłoni jest Krem-Odżywka do Masażu Rąk i Paznokci Ziaja PRO. Składnikiem aktywnym kremu do rąk z specjalistycznej serii Ziaja PRO jest olej lniany, który ma kojące i odżywcze działanie na skórę. Krem stosuje się w taki sposób, że po naniesieniu jego grubej warstwy na skórę dłoni, należy ją dokładnie masować przez 10-15 minut. Po takim zabiegu skóra dłoni staje się wyraźnie wygładzona i bardziej miękka w dotyku, odzyskuje też elastyczność i sprężystość.

Kosmetykiem, który pozwala na kompleksową rewitalizację skóry dłoni, jest Maska do Pielęgnacji Rąk i Paznokci Ziaja PRO. Maska do rąk jest bogata w dobroczynne składniki aktywne, które odżywiają skórę i ją regenerują. Wśród substancji zawartych w Masce do rąk Ziaja PRO znajdują się: olej canola, glicerydy kokosowe, olej bawełniany, ekstrakt z mandarynki japońskiej trójglicerydy. Zabieg masażu dłoni z użyciem maski ma także właściwości relaksacyjne.

Przejdź do sklepu:
Krem Odżywka do Masażu Rąk i Paznokci Ziaja PRO
Maska do Pielęgnacji Rąk i Paznokci Ziaja PRO