Skóra wokół oczu stanowi bardzo cienką, delikatną i wrażliwą partię skóry i wymaga szczególnej dbałości. Nie jest również tajemnicą, że to właśnie skóra wokół oczu najszybciej zdradza wiek i ją najwcześniej dotykają pierwsze oznaki starzenia się skóry. Pielęgnacja skóry wokół oczu ma kluczowe znaczenie dla zachowania młodego wyglądu. Zdecydowanie łatwiej jest zapobiegać pogorszeniu się stany skóry tych okolic, niż później zwalczać efekty przedwczesnego starzenia się skóry czy niekorzystnego wpływu warunków zewnętrznych, jak promieniowanie słoneczne. Nie jest to jednak niemożliwe.

Stosowanie zabiegów odmładzających na twarz i poprawiających kondycję skóry twarzy, również może negatywnie odbić się na wrażliwych okolicach oczu, jeśli zapomni się o właściwej regeneracji po zabiegu. Zregenerowanie skóry po zabiegach kosmetycznych ma kluczowe znaczenie dla uzyskania jak najlepszych efektów przeprowadzonego zabiegu, a także dla ich jak najdłuższego utrzymania. Koniecznie trzeba o tym pamiętać, przygotowując się do zabiegu medycyny estetycznej, zabiegu dermatologicznego czy głębokiego złuszczania skóry.

Kosmetykiem przeznaczonym do regeneracji skóry wokół oczu po zabiegach na twarz, jest Krem-Maska do Skóry Wokół Oczu z Ceramidami Ziaja PRO. Krem ma za zadanie wyciszyć i ukoić skórę podrażnioną w wyniku zabiegów estetycznych i dermatologicznych, a także w przebiegu chorób dermatologicznych. Maska jest polecana także do profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry.

Krem do skóry wokół oczu z serii profesjonalnej Ziaja PRO skuteczność swojego działania zawdzięcza innowacyjnej formule. Kosmetyk zawiera takie substancje aktywne jak ceramidy 1,3,6II – fitosfingozyna - cholesterol, NNKT, kwas hialuronowy oraz witamina C. Krem-maskę należy punktowo nanieść pod oczami i na powiekach, następnie bardzo delikatnie wmasowywać go przez około 10-15 minut na całej okolicy wokół oczu.

Przejdź do sklepu:
Krem Maska do Skóry Wokół Oczu z Ceramidami