Peeling to twarzy to niezbędny kosmetyk w prawidłowej pielęgnacji cery, by zachować jej zdrowie oraz młody wygląd. Stosowanie peelingu spełnia wiele funkcji, m.in. złuszcza obumarły naskórek, oczyszcza z nadmiaru sebum i odblokowuje pory oraz pobudza procesy regeneracyjne skóry. Peeling twarzy doskonale przygotowuje ją do dalszych zabiegów, poprawia ukrwienie skóry oraz jej koloryt.

Poszczególne rodzaje peelingów są przeznaczone do konkretnych rodzajów cery. Nie każdy peeling do twarzy będzie odpowiedni dla każdej osoby, dlatego przed wyborem peelingu należy znać swój typ cery, aby sobie nie zaszkodzić. Odpowiednio dobrany peeling potrafi zdziałać prawdziwe cuda i zdecydowanie poprawić witalność cery, a to z kolei jest podstawa zdrowego, zadbanego i atrakcyjnego wyglądu.

Peeling enzymatyczny przeznaczony jest przede wszystkim do skóry wrażliwej, wymagającej i problematycznej. W zakresie usuwania martwego naskórka działa równie skutecznie jak peelingi ziarniste, ale w odróżnieniu od nich nie ma drobinek, które mogą działać drażniąco na przykład na skórę naczynkową czy alergiczną. Peelingi enzymatyczne działają na powierzchni skóry, gdzie enzymy usuwają obumarłe komórki skóry.

Takim peelingiem jest właśnie TOŁPA SEBIO peeling 3 enzymy, który doskonale oczyszcza i odblokowuje pory, reguluje wydzielanie sebum i dogłębnie odżywia skórę, oraz zapewnia jej długotrwałe nawilżenie. Peeling należy stosować dwa razy w tygodniu, nanosząc na twarz grubszą warstwę i pozostawiając ją na 10 minut, po czym delikatnie rozmasowując i spłukując letnią wodą.

Przejdź do Sklepu:
TOŁPA SEBIO peeling 3 enzymy