Marzenie o atrakcyjnej sylwetce i pięknej skórze jest marzeniem wielu kobiet. Aby to osiągnąć, bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja skóry, nawadnianie organizmu, dbanie o zbilansowaną dietę oraz odpowiednią dawkę aktywności fizycznej. Pielęgnacja ujędrniająca i modelująca jest bardzo ważnym czynnikiem niezależnie od wagi i rozmiaru, gdyż w każdym przypadku ważne jest, aby skóra była zdrowa i zadbana, była jędrna i miała piękny koloryt.

W osiągnięciu tego celu wielką pomocą są odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. Oprócz oczywistego oczyszczania skóry, co jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, równie ważne jest jej regularne nawilżanie i odżywianie. Dodatkowo warto zadbać o to, aby dostarczać skórze składników stymulujących procesy naprawcze komórek skóry oraz poprawiające jej elastyczność i napięcie. W tym celu warto sięgać po balsamy wyszczuplające, serum czy koncentraty o takim działaniu.

Jednym z innowacyjnych produktów o potwierdzonym i skutecznym działaniu w zakresie wyszczuplania i modelowania ciała, jest unikalny Wyszczuplający Koncentrat Modelujący z serii TOŁPA SLIM, zawierający oryginalną borowinę TOŁPA. Dodatkowo wzbogacony jest o roślinne składniki aktywne, które wspierają spalanie tkanki tłuszczowej i napinają skórę. Wśród substancji czynnych znajduje się m.in. olej z różowych jagód, kompleks zielonego dębu paragwajskiego i kawy, ekstrakt z liści werbeny, kwiatu bzu i pąków goździka, kompleks kiełków pszenicy oraz fucogel.

Dla osiągnięcia optymalnych efektów, TOŁPA SLIM Wyszczuplający Koncentrat Modelujący powinien być stosowany dwa razy w ciągu doby, rano i wieczorem. Kosmetyk ma delikatną żelową konsystencję, w związku z czym łatwo się rozprowadza oraz wchłania w skórę. Porcję koncentratu należy nanieść na każdą problematyczną partię ciała, wymagającą ujędrnienia i wyszczuplenia, takie jak brzuch czy uda. Okrężnymi ruchami należy wmasować kosmetyk w skórę aż do wchłonięcia. Kuracja powinna trwać 4-6 tygodni i może być powtarzana wedle potrzeb.

Przejdź do Sklepu:
TOŁPA SLIM Wyszczuplający koncentrat modelujący