Pielęgnacja i oczyszczanie skóry wrażliwej, skłonnej do alergii, tłustej czy trądzikowej jest bardzo wymagająca. Konieczny jest przemyślany dobór kosmetyków, które nie podrażnią skóry, a zadziałają kojąco, jednocześnie skutecznie ją oczyszczając. Starannie wybrane kosmetyki oczyszczające i pielęgnacyjne pozwalają znacząco poprawić zdrowie i wygląd skóry, a ich systematyczne stosowanie dodatkowo zapewnia trwałość osiągniętych efektów. Podstawą dbania o zdrowie i wygląd skóry problematycznej jest delikatne ale skuteczne oczyszczanie.

Na kompleksowe oczyszczanie cery skłonnej do zmian skórnych i reakcji alergicznych składa się codzienne używanie łagodnych kosmetyków myjących, ale także stosowanie kosmetyków głęboko oczyszczających skórę i redukujących jej niedoskonałości. Przykładem takich kosmetyków są maski oczyszczające i detoksykujące. Maski nie używa się codziennie, gdyż jest to produkt o bardzo intensywnym działaniu. Stosowanie go co pewien czas pozwala jednak osiągnąć znacznie lepszy wygląd skóry i znacząco uspokoić zmiany skórne. 

Doskonałą maską głęboko oczyszczającą do cery trądzikowej, tłustej, alergicznej oraz nadwrażliwej jest TOŁPA SEBIO Maska czarny detoks. Fantastyczne efekty stosowania tej maski zawdzięczane są temu, że posiada ona aż trzy składniki aktywne o uznanych właściwościach oczyszczających i pielęgnacyjnych, odpowiednich do skór problematycznych. Maska zawiera aktywny węgiel, białą glinkę oraz borowinę TOŁPA oraz substancje pomocnicze.

Maskę należy stosować dwa-trzy razy w tygodniu. Maskę trzeba nanieść na twarz po jej oczyszczeniu, przy nakładaniu omijając okolice oczu i bezpośrednią okolicę ust. Następnie po około 10-ciu minutach maska zastygnie, wówczas należy ją zetrzeć za pomocą wacika nasączonego wodą lub delikatnie spłukać letnią wodą. Po użyciu TOŁPA SEBIO Maski czarny detoks skóra pozostaje matowa i nawilżona, pory skóry są ściągnięte a niedoskonałości jak krostki i zaskórniki są zredukowane. Dodatkowo maska wyraźnie poprawia koloryt skóry i przywraca jej świeży, witalny wygląd.

Przejdź do Sklepu:
TOŁPA SEBIO Maska czarny detoks