Uniwersalny Szampon do włosów w kostce z Mydlarni Cztery Szpaki to kosmetyk przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Nowoczesna formuła szamponu w kostce zyskuje sobie coraz szersze grono sympatyków. Użytkowanie szamponu w kostce jest przyjemne i bardziej przypomina rytuał pielęgnacyjny, niż tylko zwykłe dbanie o higienę. Pielęgnacja włosów z użyciem szamponu w kostce jest nie tylko miłym akcentem w codziennej pielęgnacji, ale daje też bardzo dobre efekty jeśli chodzi o utrzymanie pięknego wyglądu i zdrowia włosów. 

Mycie głowy stosując szampon w kostce jest niezwykle proste. Kostkę wystarczy chwilę mydlić w dłoniach, aby uzyskać delikatną pianę o świeżym, rześkim zapachu, którą następnie należy nanieść i rozprowadzić na mokrych włosach. Można także używać kostki bezpośrednio na włosy, delikatnie pocierając je kostką okrężnymi ruchami. Kolejnym krokiem jest masowanie głowy za pomocą spienionego kosmetyku, po czym dokładnie spłukanie go z włosów.

Szampon w kostce Cztery Szpaki jest ponadto kosmetykiem o wysokiej wydajności, którą można jeszcze dodatkowo podnieść, każdorazowo po użyciu odkładając kostkę na mydelniczkę z dziurkami odprowadzającymi wodę, na której będzie mogła spokojnie wyschnąć. Należy też przechowywać ją w miejscu, w którym nie będzie narażona na kontakt z wodą pomiędzy użyciami. 

Unikatowa kostka od Czterech Szpaków swoje doskonałe działanie zawdzięcza starannie dobranym składnikom. Wśród substancji aktywnych znajdują się m.in. naturalne detergenty, naturalne oleje pielęgnacyjne, inulina, czerwona glinka, d-panthenol czy zapewniające piękny zapach olejki eteryczne. Ponadto szampon w kostce Cztery Szpaki jest kosmetykiem naturalnym, przebadanym dermatologicznie i w stu procentach wegańskim.

Przejdź do Sklepu:
Szampon do włosów w kostce Cztery Szpaki