Naturalny dezodorant w kremie od Czterech Szpaków to innowacyjny kosmetyk o właściwościach antyperspiracyjnych, który działa w sposób harmonijny z naturalnym procesem termoregulacji skóry, jakim jest pocenie. Cytrusowy dezodorant w kremie nie hamuje pocenia, co nie jest korzystne dla zdrowia skóry, tylko usuwa jego niepożądane skutki i pozwala je kontrolować.

Dzięki starannie dobranym składnikom naturalnego dezodorantu Cztery Szpaki, kosmetyk bardzo dobrze absorbuje nadmiar potu, jednocześnie nie zatykając porów skóry. Właściwości bakteriobójcze sprawiają, że dezodorant w kremie bardzo dobrze niweluje nieprzyjemny zapach. Optymalna, neutralna kompozycja olejków eterycznych w dezodorancie powoduje, że jest on przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Bez wątpienia jest to dezodorant dla wszystkich, którzy dbają o naturę; zarówno o tą, która nas otacza, jak i o swoje ciało. Kosmetyk jest przyjazny środowisku i nie zawiera konserwantów.

Wśród substancji aktywnych zawartych w  cytrusowym dezodorancie w kremie Cztery Szpaki jest między innymi ziemia okrzemkowa, odpowiadająca za pochłanianie potu i łagodzenie podrażnień, oraz biała glinka o zbliżonym działaniu. Ich połączenie sprawia, że zwalczanie nadmiernego pocenia jest bardzo skuteczne. 

Przejdź do Sklepu:
Cytrusowy dezodorant w kremie Cztery Szpaki