Wcierka do włosów to naturalny kosmetyk do pielęgnacji skóry głowy i włosów o niezwykłym działaniu. Systematyczne stosowanie wcierki do włosów sprawia, że skóra głowy jest utrzymana w bardzo dobrej kondycji, a cebulki włosów są zdrowe i silne. Włosy stają się znacznie mniej skłonne do wypadania, dzięki używaniu ziołowej wcierki są także stymulowane do wzrostu.

Wcierka do włosów stanowi kopozycję ekstraktów ze składników aktywnych, mających dobroczynny wpływ na stan skóry głowy, pozwala utrzymać jej optymalne nawilżenie i odżywienie. Zdrowa skóra głowy to podstawa dbania o zdrowe włosy, i to właśnie jej powinno się poświęcać najwięcej uwagi. Wcierkę do skóry głowy nanosi się precyzyjnie u samej nasady włosów, dzięki czemu substancje wspierające porost włosów oraz odżywiające je dogłębnie, docierają do samych cebulek.

Ziołowe wcierki do włosów Herbaria Banfi Hajszesz to kosmetyki bardzo wysokiej jakości o dowiedzionym działaniu, które cieszą się zaufaniem osób ceniących naturalną pielęgnację włosów. Konsystencja wcierki jest płynna i lekka, należy ją nanosić za pomocą pipety lub innego precyzyjnego aplikatora na oczyszczoną skórę głowy. Początkowo kurację ziołową wcierką można stosować nawet codziennie, ale maksymalnie przez miesiąc. Potem należy zrobić przerwę trwającą około tygodnia, zanim powróci się do używania wcierki.

Ekstrakty aktywne znajdujące się we wcierkach do włosów Herbaria Banfi Hajszesz pozyskiwane są z roślin, dzięki czemu są w stu procentach naturalne. Kosmetyk nie zawiera syntetycznych substancji aktywnych. Wśród wyciągów ziołowych stosowanych z powodzeniem do pielęgnacji włosów i skóry głowy znajduje się m.in. łopian, pokrzywa czy majeranek. Dodatkowo skład uzupełniony jest naturalnymi olejkami pielęgnacyjnymi.

Przejdź do Sklepu:
Herbaria Banfi Hajszesz Wcierki do Włosów