Naturalne mydła to kosmetyki, które od pewnego czasu wróciły do łask i cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki rosnącej świadomości odnośnie produktów naturalnych i przyjaznych środowisku, wiele osób chętnie sięga także po naturalne kosmetyki, cieszące się dobrym składem opartym na naturalnych substancjach roślinnych, jak również udowodnionemu działaniu pielęgnacyjnemu. Stąd też duża sympatia do naturalnych mydeł, wytwarzanych tradycyjną metodą i wykorzystujących dobroczynne działanie ziół.

Naturalnym kosmetykiem chętnie wybieranym zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, stają się w ostatnim czasie mydła do ciała i włosów. Okazuje się, że tego rodzaju uniwersalność jest bardzo doceniania i staje się czynnikiem decydującym o wyborze najbardziej podstawowego kosmetyku do codziennej pielęgnacji dla tych, którym leży na sercu dbanie o środowisko i postawa proekologiczna. Zawsze to mniej zużytych opakowań po kosmetykach, a mydła naturalne radzą sobie świetnie w obu tych zadaniach.

Naturalne mydła do ciała i włosów swoje doskonałe działanie zawdzięczają licznym składnikom naturalnym, których receptura oparta jest na tradycyjnych przepisach i recepturach, wykorzystywanych od bardzo dawna. Właściwości ekstraktów ziołowych i wyciągów roślinnych pozwalają na skuteczne oczyszczanie, jak i mają właściwości pielęgnujące, zachowując potrzebny balans spełniając te dwie funkcje.

Do tradycyjnych mydeł naturalnych, które idealnie nadają się do codziennego stosowania pod prysznicem czy w kąpieli, są mydła Agafia, których skład opiera się na ludowych recepturach. Wśród ziołowych mydeł tej marki z głębokimi tradycjami można znaleźć naturalne czarne mydło o działaniu antybakteryjnym i regenerującym, naturalne białe mydło które delikatnie oczyszcza i doskonale nawilża skórę, czy też aromatyczne mydło kwiatowe i cedrowe do ciała i włosów.

Przejdź do Sklepu:
Bania Agafii naturalne mydła do ciała i włosów