Wzmacniające szampony propolisowe i odżywki do włosów z propolisem Babuszka Agafia to kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji włosów o bardzo skutecznym działaniu i wyjątkowych właściwościach. Naturalny propolis pszczeli jest od wieków znaną i cenioną substacją o niezwykłym działaniu regenerującym i pielęgnacyjnym. Dodatek propolisu w kosmetykach do włosów sprawia, że stają się one zdrowe, błyszczące i doskonale odżywione, dzięki czemu są mniej skłonne do łamania się i wypadania.

Regularne stosowanie szamponu z propolisem i odżywki propolisowej Babuszki Agafii pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty w poprawie kondycji i wyglądu włosów. W zależności od potrzeb, szampon i odżywka z propolisem może być stosowany kilka razy w tygodniu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Kosmetyki do włosów z propolisem Agafia świetnie regenerują uszkodzenia włosów i wzmacniają ich strukturę, a także zapobiegają dalszym uszkodzeniom.

Bogaty skład szamponu Agafia i odżywki do włosów Agafia zawdzięczamy dodatkom takich substancji, jak organiczny wosk pszczeli czy naturalne olejki eteryczne, w tym słynący ze swych właściwości olejek cedrowy. Wszystko to w oparciu o tradycyjne ziołowe receptury kosmetyczne prosto z Syberii, dzięki którym możesz teraz cieszyć się naturalną i skuteczną pielęgnacją swoich włosów.

Szampony i odżywki z propolisem Babuszka Agafia dostępne są w trzech różnych wariantach: z dodatkiem ekstraktu z sosny syberyjskiej na wzmocnienie, kwiatowy szampon przeciw wypadaniu włosów oraz tradycyjny syberyjski szampon łopianowy. Wybierz rodzaj szamponu i odżywki z propolisem najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Przejdź do Sklepu:
Agafia naturalne szampony i odżywki do włosów z propolisem