Pasty do zębów Babuszka Agafia to unikatowy kosmetyk do higieny jamy ustnej, oparty na tradycyjnych ziołowych recepturach. Pasty zawierają organiczne ekstrakty i olejki pozyskiwane z syberyjskich ziół, które są w stu procentach naturalnym produktem. Te dodatki zapewniają pastom do zębów Agafia doskonałe właściwości odświeżające i bakteriobójcze, ich regularne stosowanie pomaga zadbać o zdrowie i wygląd zębów i dziąseł.

W odróżnieniu od standardowych past do zębów, produkty Babuszka Agafia zawdzięczają swoją skuteczność naturalnym substancjom. Są przyjazne środowisku i odpowiednie dla wegan. Każda pasta do zębów Agafia posiada certyfikaty Ecocert Cosmos Natural i Vegan. Pasty są w opakowaniach 85 gram i są bardzo wydajne. Wystarcza niewielka ilość, by dokładnie oczyścić zęby i utrzymać świeżość jamy ustnej na długo.

Pastę należy nanieść na szczoteczkę i szorować nią zęby przez około 2-3 minuty, dokładnie oczyszczając przednie i tylne zęby. Rekomendowane jest używanie pasty do zębów Agafia po każdym posiłku, a dla optymalnego efektu pasty należy używać minimum dwa razy dziennie. Pasty do zębów nie można połykać, jej pozostałości należy się pozbyć dokładnie płucząc usta po umyciu zębów.

W szerokiej gamie naturalnych past ziołowych Babuszka Agafia znajdziesz m.in. pastę do zębów artyczne jagody pomagającą zachować świeży oddech na długo, wybielająca pasta z czarną brzozą, chroniąca szkliwo pasta z czerwonymi algami, pasta do zębów z propolisem i miodem chroniąca dziąsła, pasta z solą mineralną z Bajkału czy wspierająca ochronę płytki nazębnej pasta z solą wulkaniczną. 

Przejdź do Sklepu:
Agafia naturalne pasty ziołowe do zębów