Mydło w płynie do rąk i ciała od Babuszki Agafii to uniwersalny kosmetyk, który doskonale sprawdzi się do codziennego użytku w każdej łazience. Kosmetyk łączy w sobie wyjątkowe zalety pielęgnacyjne ze względu na swój bogaty skład, oparty na tradycyjnych, ziołowych recepturach, jak i praktyczność i wygodę zastosowania. Odżywcze i i doskonale oczyszczające mydła do rąk Babuszka Agafia idealnie wpiszą się w Twoje potrzeby, jeśli zależy Ci na skutecznej i naturalnej pielęgnacji skóry.

Wśród dostępnych wariantów mydłą w płynie Agafia masz do wyboru mydło z cedrem syberyjskim, mydło z miodem oraz mydło owoce leśne. Mydła w płynie do rąk i ciała różnią się od siebie nie tylko zapachem, ale też właściwościami. Mydło cedrowe zawiera olejki eteryczne o działaniu relaksującym i uspokajającym, mydło miodowe ma silne właściwości nawilżające i zmiękczające skórę, natomiast mydło owoce leśne cechuje się unikalną kompozycją ekstraktów z owoców: borówki brusznicy i malin.

Każde z mydeł w płynie Agafia odznacza się wyjątkową kompozycją dobroczynnych ziół w swoim składzie, które pomagają osiągnąć i utrzymać zdrowie i piękny wygląd skóry. Codzienne stosowanie mydła Babuszka Agafia do rąk i do ciała to prosty przepis na zadbaną, witalną skórę o młodzieńczym wyglądzie. Ziołowe mydło w płynie idealnie sprawdzi się w charakterze żelu pod prysznic, gdyż przeznaczone jest do mycia całego ciała.

Mydło należy nanieść na mokrą skórę i spienić, delikatnie masując. Można je stosować z częstotliwością dostosowaną do potrzeb do mycia rąk i ciała. Duża pojemność 500 ml zapewnia wysoką wydajność jednego opakowania mydła w płynie. Sprawdź warianty mydła w płynie Agafia i wybierz ten najbardziej dopasowany do Ciebie.

Zobacz w Sklepie:
Agafia mydła w płynie do rąk i ciała